Det är en omställning som heter duga för formstarka IFK Norrkping.
Laget som inte förlorat i elitettan sedan 27 juni ska ladda om efter den meriterade 1–0-vinsten mot Uppsala till att möta Rävåsen hemma.
En motståndare som släppt in 78 mål på 18 omgångar.
Tor-Arne Fredheim väljer att skicka ut samma startelva som på Studenternas och sa så här till Sporten i fredags gällande laguttagningen:
– När vi är så här starka vill man ge gänget som gjorde det så bra sist chansen igen. Jag vill se ett snabbt passningsspel, att vi fortsätter löpa och inte står still och spelar fotboll. Jag vill inte se någon underskattning.
LÄS MER: "Mittfältstuffingen får inte ont: "Fel på smärttröskeln"
Med nio matcher kvar att spela har IFK bäddat fint för sig att vara med och slåss om en allsvensk plats hela vägen.
Peking ligger, inför lördagens omgång, på fjärdeplats i elitettan. Det skiljer två poäng till Alingsås på kvalplats och fyra respektive fem pinnar till tvåan Uppsala och serieledarna Växjö.
Så startar IFK: Sofia Hjern – Irma Cajlakovic, Selma Cajlakovic, Ebba Handfast, Selma Berggren – Sabina Ravnell, My Cato, Elsa Burvall, Dilja Zomers – Wilma Leidhammar, Lovisa Gustafsson.
Avbytare: Tyra Berggården, Clara Flenhagen, Amanda Jeppson, Jennie Egeriis, Azumah Bugre, Molly Wiklander, Emelie Johansson.
Du ser match på våra sajter: www.nt.se, www.corren.se och www.folkbladet.se. Avspark: 16:00.